! Nechte si proplatit 82 % ceny Letní Social Media Akademie díky projektu Jsem v kurzu !

Eliška Vyhnánková & Dorota Kajfoszová & Michelle Losekoot

Letní Social Media Akademie

Máte chuť na letní kurz social media marketingu?

Připravily jsme pro vás letní intenzivní online kurz, kde se za 8 týdnů naučíte vše důležité, co potřebujete vědět o marketingu na sociálních sítích. 

16 400 Kč bez DPH

(19 844 s DPH)

Pro koho je letní Social Media Akademie určena?

  • Začátečníci či junioři v oblasti marketingu na sociálních sítích: Kurz je navržen tak, aby předal užitečné informace a dovednosti i těm, kteří teprve začínají. Stačí se jen uživatelsky orientovat na základních social media platformách. 

  • Zaměstnaní profesionálové: Díky podvečerním hodinám je kurz ideální pro ty, kteří pracují a hledají možnost, jak rozšířit své znalosti bez nutnosti brát si volno v práci. 

  • Ti, kteří preferují online vzdělávání: Je vhodný pro ty, kteří ocení flexibilitu online výuky, protože se mohou připojit z libovolného místa a dokonce i během dovolené.

  • Všichni, kteří preferují komplexní kurz: Za dva měsíce získáte znalosti všech klíčových aspektů social media marketingu


Co se naučíte?

Social media strategie

Dostanete všechny potřebné informace a podklady k vytvoření vlastní firemní strategie pro sociální sítě. Součástí letní akademie není obhajoba hotové strategie, i tak se k ní ale budeme v průběhu celého léta vracet a rády s její tvorbou poradíme.

Influencer marketing

Naučíte se, jak vybrat správné influecery, kteří odpovídají cílové skupině a zájmům vaší značky. Dozvíte se,  jak nastavit správnou cenu za spolupráci, vytvářet efektivní kampaně a budovat s influencery dlouhodobé vztahy. 

Kreativita & obsah

Zlepšíte své schopnosti copywritingu, storytellingu a kreativity a posunete obsah pro sociální sítě na ještě lepší úroveň. Dozvíte se, jak vytvořit obsahovou strategii, jak vymyslet efektivní a dobrý obsah s pomocí kreativních technik a tipů a triků, které používají ke své práci profesionálové. 

Zákaznická péče

Dozvíte se, jak poskytovat efektvní, kvalitní a rychlou zákaznickou podporu. Získáte inspiraci pro reakce na negativní komentáře, ale i pro práci s pozitivní zpětnou vazbou. Naučíte se měřit úspěšnost zákzanické péče a využívat data ke zlepšování procesů .

Reklamní kampaně

Dozvíte se, jak optimalizovat a vytvářet efektivní reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu, které osloví vaši cílovou skupinu. Naučíte se, jak zvolit správnou strategii, jak využít různé formáty reklamy a jak sledovat výsledky a měřit úspěšnost. Od úplných začátků, jednoduše a srozumitelně.

Konkrétní platformy

Největší část celé letní akademie samozřejmě budeme věnovat konkrétním social media platformám, jejich možnostem, nástrojům, uživatelům a taktikám jejich využití v celé strategii. Získáte aktuální informace o tradičních sociálních sítích jako jsou Facebook, Instagram,Twitter, YouTube nebo LinkedIn, nezapomeneme ale ani na využití čím dál populárnějšího TikToku nebo naopak menších služeb jako Pinterest, Discord a další. 

Kalendář pro léto 2023

Všechny lekce budou online, pouze poslední celodenní setkání s Michelle bude naživo v Praze.

12. července 18:00 - 20:00
Strategie pro sociální sítě
Eliška Vyhnánková

18. července 18:00 - 22:00
Facebook & další sítě
Eliška Vyhnánková

20. července 18:00 - 21:00
Instagram
Eliška Vyhnánková

26. července 18:00 - 21:00
Influencer Marketing
Dorota Kajfoszová

2. srpna 18:00 - 21:00
Zákaznická péče
Dorota Kajfoszová

9. srpna 18:00 - 21:00
LinkedIn
Eliška Vyhnánková

16. srpna 18:00 - 21:00
TikTok
Eliška Vyhnánková

23. srpna 18:00 - 22:00
Placené kampaně
Eliška Vyhnánková

30. srpna 09:00 - 17:00 (Praha)
Kreativní techniky pro marketéry
Michelle Losekoot


Lektorky

Eliška Vyhnánková | web

Zakladatelka Social Media Akademie. Jedna z nejzkušenějších marketingových lektorek v Česku. Eliška už víc než 11 let učí firmy, jak používat sociální sítě. Má za sebou stovky seminářů pro tisíce účastníků a stovky klientů jako např. O2, CzechTourism, ČVUT, Člověk v tísni, Johnson & Johnson nebo Unipetrol.  Pravidelně přednáší, moderuje odborné akce a je porotkyní marketingových soutěží. Společně s Michelle Losekoot napsala bestseller Jak na sítě, který má v současné době přes 29 tisíc prodaných kopií. Potkávat ji můžete i ve stejnojmenném podcastu.

Dorota Kajfoszová

Dorota se věnuje online marketingu již déle než 15 let, vedla team online komunikace v O2. Má za sebou úspěšné spolupráce s influencery na kampaních SmartUp, #Velkocesko nebo Datomat. V současné době spolupracuje s firmami jako odborná konzultantka, pomáhá s performance v digitálních kampaních a zaměřuje se na sociální sítě. V jejích dvou blocích se společně podíváte na zákaznickou péči a dozvíte se i to, kdy a jak spolupracovat s influencery a za jakých podmínek.

Michelle Losekoot | web

Digitální vypravěčka, která pomáhá značkám s obsahovým marketingem. Vymýšlí se svými klienty dobrý obsah pro sociální sítě, pečuje o jejich online komunity a píše pro ně texty. Školí firemní týmy, aby vše zvládly samy. Vede kurzy a školení o sociálních sítích, tvůrčím psaní a copywritingu, vyučovala obsahový marketing na VŠE. Pomáhala s komunikací značkám jako Prague.eu, PUMA, ČSOB, Česká spořitelna, Henkel, Česká televize, Unilever nebo Nestlé. Je držitelkou dvou cen Fénix content marketing. Píše externě do několika časopisů. Spoluautorka knihy Jak na sítě.


Kolik letní akademie stojí?

Cena celého programu je 16 400 Kč bez DPH.

Kde se bude letní akademie konat?

Všechny lekce s vyjímkou posledního dne se budou konat online přes platformu Zoom. Poslední den se společně s Michelle Losekoot sejdeme naživo v Praze (místo ještě upřesníme).


Mám zájem se přihlásit

Pokud byste nenašli odpověď na svoji otázku, napište nám na info@socialside.cz nebo zavolejte na 777 971 807.

Kliknutím na Odeslat přihlášku souhlasíte s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Otázky & odpovědi

Kdybyste nenašli odpověď na svoji otázku, napište mi na info@socialside.cz

Letní Social Media Akademie ve zkratce

Start 12. července 2023, konec 30. srpna na společném setkání v Praze. Kromě posledního dne proběhne celá akademie online ve večerních hodinách. Přesné termíny najdete u jednotlivých témat výše. Vaše dotazy rádi zodpovíme na info@socialside.cz. Cena celé Letní Akademie je 16 400 Kč bez DPH, splátky lze rozložit do 2 částí. 

Pro koho je Letní Akademie určena?

Pro všechny, kteří se chtějí během letních měsíců naučit vše důležité pro efektivní komunikaci na sociálních sítích. Nemusíte být marketéři ani specialisté na sítě. 

Pro koho není Letní Akademie určena?

Těžko paušalizovat. Pokud si nejste na 100 % jisti, napište nám na info@socialside.cz a probereme to.

Kdy budu mít plný kalendář?

Akademie je rozložená do osmi prázdninových podvečerů a posledního celodenního semináře. Začínáme ve středu 12. července v 18 hodin, končíme 30. srpna prezenčně v Praze. Plný kalendář budete mít tyto středy: online podvečery: 12.7., 18.7., 20.7., 26.7.,2.8.,9.8.,16.8.,23.8., celý den v Praze: 30.8.2023.

Do kdy musím zaplatit?

Jakmile nám dorazí přihláška, domluvíme se na formě zaplacení (možnost rozložit do 2 splátek). Splatnost bude 14 dní. Po uhrazení 1. části zálohové faktury je místo na Letní Social Media Akademii Vaše a zároveň zašleme i daňový doklad.

Vystavíte mi fakturu?

Ano, vystavíme Vám zálohovou fakturu a po uhrazení také daňový doklad.

Je možno zaplatit SMA na splátky?

Pokud máte pocit, že se bez Vás Letní Social Media Akademie neobejde, ale nemáte hned teď celou částku, napište nám na info@socialside.cz, nějak se domluvíme :-)

Jak se mohu přihlásit?

Vyplňte přihlašovací formulář a vrhneme se na to. Společně dořešíme detaily. Pošleme zálohovou fakturu, po jejím uhrazení daňový doklad. V průběhu všech těch mnohdy otravných (avšak důležitých) oficialit se dozvíte vše potřebné. Letní Social Media Akademie začíná 12. července. Přihlášky přijímáme buď do této doby, nebo do chvíle, kdy budeme mít 24 účastníků.

Dostanu certifikát o absolvování?

Samozřejmě. 

Jaké bude časové rozvržení?

Začínáme vždy v 18 hodin. Některá témata stihneme za dvě hodiny, jiná za tři nebo za čtyři. Poslední den se uvidíme offline od 9 do 17 hodin. Přesný harmonogram najdete v kalendáři výše na této stránce.

Co mám umět předem?

V případě nejistoty nám napište na info@socialside.cz a probereme to individuálně, ale pro orientaci stačí umět sociální sítě používat jako běžný aktivní uživatel. Zbytek se naučíte.

Co si mám na lekce připravit?

Většinu času bude stačit nadšená mysl. Pokud budeme mít na některou z lekcí speciální požadavky, dáme včas vědět.