! Nechte si proplatit 82 % ceny Social Media Akademii Light díky projektu Jsem v kurzu !

Eliška Vyhnánková & Dorota Kajfoszová & Michelle Losekoot

 Social Media Akademie Light

(9. červenec - 27. srpen)

Máte chuť na základní kurz social media marketingu?

Připravily jsme pro vás intenzivní hybridní kurz, kde se za 8 týdnů naučíte vše důležité, co potřebujete vědět o marketingu na sociálních sítích. 

Pro koho je Social Media Akademie Light určena?

  • Začátečníci či junioři v oblasti marketingu na sociálních sítích: Kurz je navržen tak, aby předal užitečné informace a dovednosti hlavně těm, kteří teprve začínají. Stačí se jen uživatelsky orientovat na základních social media platformách. 

  • Ti, kteří preferují online vzdělávání: Je vhodný pro ty, kteří ocení flexibilitu online výuky, protože se mohou připojit z libovolného místa a dokonce i během dovolené.

  • Všichni, kteří preferují komplexní kurz: Za dva měsíce získáte znalosti všech klíčových aspektů social media marketingu


Co se naučíte?

Social media strategie

Dostanete všechny potřebné informace a podklady k vytvoření vlastní firemní strategie pro sociální sítě. Součástí letní akademie není obhajoba hotové strategie, i tak se k ní ale budeme v průběhu celého léta vracet a rády s její tvorbou poradíme.

Influencer marketing

Naučíte se, jak vybrat správné influecery, kteří odpovídají cílové skupině a zájmům vaší značky. Dozvíte se,  jak nastavit správnou cenu za spolupráci, vytvářet efektivní kampaně a budovat s influencery dlouhodobé vztahy. 

Kreativita & obsah

Zlepšíte své schopnosti copywritingu, storytellingu a kreativity a posunete obsah pro sociální sítě na ještě lepší úroveň. Dozvíte se, jak vytvořit obsahovou strategii, jak vymyslet efektivní a dobrý obsah s pomocí kreativních technik a tipů a triků, které používají ke své práci profesionálové. 

Zákaznická péče

Dozvíte se, jak poskytovat efektvní, kvalitní a rychlou zákaznickou podporu. Získáte inspiraci pro reakce na negativní komentáře, ale i pro práci s pozitivní zpětnou vazbou. Naučíte se měřit úspěšnost zákzanické péče a využívat data ke zlepšování procesů .

Reklamní kampaně

Dozvíte se, jak optimalizovat a vytvářet efektivní reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu, které osloví vaši cílovou skupinu. Naučíte se, jak zvolit správnou strategii, jak využít různé formáty reklamy a jak sledovat výsledky a měřit úspěšnost. Od úplných začátků, jednoduše a srozumitelně.

Konkrétní platformy

Největší část celé letní akademie samozřejmě budeme věnovat konkrétním social media platformám, jejich možnostem, nástrojům, uživatelům a taktikám jejich využití v celé strategii. Získáte aktuální informace o tradičních sociálních sítích jako jsou Facebook, Instagram,Twitter, YouTube nebo LinkedIn, nezapomeneme ale ani na využití čím dál populárnějšího TikToku nebo naopak menších služeb jako Pinterest, Discord a další. 

Program SMA Light 

(9. července - 27. srpna)
Všechny lekce budou online, pouze celodenní setkání s Michelle bude naživo v Praze.

9. července  17:30 - 19:30
Strategie pro sociální sítě
Eliška Vyhnánková

16. července 17:30 - 20:30
Facebook & další sítě
Eliška Vyhnánková

18. července 17:30 - 20:30
Instagram
Eliška Vyhnánková

23. července 17:30 - 20:30
TikTok & Využití AI při práci
Eliška Vyhnánková

30. července 17.00-22.00
Placené kampaně
Eliška Vyhnánková

6. srpna 17:30 - 20:30
LinkedIn
Eliška Vyhnánková

13. srpna 17:30 - 20:30
Influencer Marketing
Dorota Kajfoszová

20. srpna 09:00 - 17:00, Praha
Kreativní techniky marketérů
Michelle Losekoot

27. srpna 17:30 - 20:30
Zákaznická péče
Dorota Kajfoszová


Lektorky

Eliška Vyhnánková | web

Zakladatelka Social Media Akademie. Jedna z nejzkušenějších marketingových lektorek v Česku. Eliška už víc než 11 let učí firmy, jak používat sociální sítě. Má za sebou stovky seminářů pro tisíce účastníků a stovky klientů jako např. O2, CzechTourism, ČVUT, Člověk v tísni, Johnson & Johnson nebo Unipetrol.  Pravidelně přednáší, moderuje odborné akce a je porotkyní marketingových soutěží. Společně s Michelle Losekoot napsala bestseller Jak na sítě, který má v současné době přes 29 tisíc prodaných kopií. Potkávat ji můžete i ve stejnojmenném podcastu.

Dorota Kajfoszová

Dorota se věnuje online marketingu již déle než 15 let, vedla team online komunikace v O2. Má za sebou úspěšné spolupráce s influencery na kampaních SmartUp, #Velkocesko nebo Datomat. V současné době spolupracuje s firmami jako odborná konzultantka, pomáhá s performance v digitálních kampaních a zaměřuje se na sociální sítě. V jejích dvou blocích se společně podíváte na zákaznickou péči a dozvíte se i to, kdy a jak spolupracovat s influencery a za jakých podmínek.

Michelle Losekoot | web

Digitální vypravěčka, která pomáhá značkám s obsahovým marketingem. Vymýšlí se svými klienty dobrý obsah pro sociální sítě, pečuje o jejich online komunity a píše pro ně texty. Školí firemní týmy, aby vše zvládly samy. Vede kurzy a školení o sociálních sítích, tvůrčím psaní a copywritingu, vyučovala obsahový marketing na VŠE. Pomáhala s komunikací značkám jako Prague.eu, PUMA, ČSOB, Česká spořitelna, Henkel, Česká televize, Unilever nebo Nestlé. Je držitelkou dvou cen Fénix content marketing. Píše externě do několika časopisů. Spoluautorka knihy Jak na sítě.


Kolik SMA Light stojí?

Cena celého programu je 16 400 Kč bez DPH
(19 844 Kč s DPH).
příspěvkem od MPSV je kurzovné 3 572 Kč s DPH.

Kde se bude kurz konat?

Všechny lekce s vyjímkou 20. srpna se budou konat online přes platformu Zoom v odpoledních hodinách. V úterý
20. srpna 2024 se společně s Michelle Losekoot sejdeme naživo v Praze v Karlíně.


Mám zájem se přihlásit

Pokud si nejste s čímkoliv jisti i po pročtení Otázek a odpovědí, napište nám na info@socialside.cz nebo zavolejte na 777 971 807.

1. Chci se přihlásit s příspěvkem od MPSV

Přihlášení přes projekt Jsem v kurzu je možné do 9. června. Všechny potřebné informace, jak postupovat, najdete na této informační stránce.

2. Chci se přihlásit bez příspěvku 

Kliknutím na Odeslat přihlášku souhlasíte s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.


Otázky & odpovědi

Kdybyste nenašli odpověď na svoji otázku, napište mi na info@socialside.cz

Social Media Akademie Light ve zkratce

Start 9. července 2024, konec 27. srpna 2024. Kromě 20. 8. 2024 proběhne celá akademie online v odpoledních hodinách. Přesné termíny najdete u jednotlivých témat výše. Vaše dotazy rádi zodpovíme na info@socialside.cz. Cena celé Akademie Light je 16 400 Kč bez DPH, splátky lze rozložit do 2 částí. 

Pro koho je Light Akademie určena?

Pro všechny, kteří se chtějí během 2 měsíců naučit vše důležité pro efektivní komunikaci na sociálních sítích. Nemusíte být marketéři ani specialisté na sítě. 

Pro koho není Light Akademie určena?

Těžko paušalizovat. Pokud si nejste na 100 % jisti, napište nám na info@socialside.cz a probereme to.

Kdy budu mít plný kalendář?

Akademie je rozložená do sedmi úterních podvečerů, jeden čtvrteční a jeden celodenní úterní seminář. Začínáme v úterý  9. července v 17.30 hodin, končíme 27. srpna 2024 v 20.30 hodin. Plný kalendář budete mít v tyto dny: online podvečery: 9.7., 16.7.,18.7., 23.7., 30.7., 6.8., 13.8., 27.8.+ celý den v Praze: 20.8.2024.

Do kdy musím zaplatit?

Jakmile nám dorazí přihláška, domluvíme se na formě zaplacení.  Pak Vám vystavíme doklady většinou se splatností 14 dní. Po uhrazení Vám zašleme i daňový doklad.

Vystavíte mi fakturu?

Ano, vystavíme Vám zálohovou fakturu a po uhrazení také daňový doklad.

Jak se mohu přihlásit?

Vyplňte přihlašovací formulář a vrhneme se na to. Společně dořešíme detaily. Pošleme zálohovou fakturu, po jejím uhrazení daňový doklad. V průběhu všech těch mnohdy otravných (avšak důležitých) oficialit se dozvíte vše potřebné. Pokud se chcete hlásit přes projekt "Jsem v kurzu" musíte se přihlásit přes portál MPSV.

Dostanu certifikát o absolvování?

Samozřejmě. 

Jaké bude časové rozvržení?

Začínáme v 17.30 hodin v případě online lekcí, pouze jednou od 17:00 hodin. Některá témata stihneme za dvě hodiny, jiná za tři nebo za pět. Offline se uvidíme od 9 do 17 hodin. Přesný harmonogram najdete v kalendáři výše na této stránce.

Co mám umět předem?

V případě nejistoty nám napište na info@socialside.cz a probereme to individuálně, ale pro orientaci stačí umět sociální sítě používat jako běžný aktivní uživatel. Zbytek se naučíte.

Co si mám na lekce připravit?

Většinu času bude stačit nadšená mysl. Pokud budeme mít na některou z lekcí speciální požadavky, dáme včas vědět.

Jak postupovat, abych získal/a příspěvek na kurz od MPSV?

Pokračujte prosím na podstránku Jsem v kurzu, kde najdete veškeré informace.